o mnie

Przeczytaj więcej


Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyłam również wiele kursów związanych z negocjacjami i sprzedażą. Wyniesioną z nich wiedzę poparłam praktyką, pracując w korporacji, najpierw w dziale sprzedaży, a następnie edukacji.

Po latach poczułam, że czas na zmiany. Temat nieruchomości zawsze był mi bliski, a dobre relacje z ludźmi dają mi satysfakcję, dlatego nie musiałam długo zastanawiać się nad nową drogą zawodową. Zrobiłam kurs i zdałam egzamin, uzyskując licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr 27593).

Prywatnie jestem żoną i matką. Wolny czas poświęcam na podróże oraz pielęgnację ogrodu. W pracy i w życiu ważne są dla mnie jakość, etyczne działanie i transparentna współpraca.

Znajdź mnie w social mediach
our team

Management Team

introducing

Our Partners

zobacz

Galerię Nieruchomości

testimonials

People Trust Us

Gorąco polecam usługi Pani Beaty! Była bardzo zaangażowana w szukanie dla mnie mieszkania. Miałam bardzo mało czasu na znalezienie nowego lokum, co było źródłem ogromnego stresu dla mnie. Pani Beata pod presją czasu zachowała spokój, rozsądnie doradzała, ale nie naciskała na nic i wszystkie decyzje pozostawiała mnie, wspaniałe wynegocjowała cenę i inne warunki zakupu. Zawsze pozostawała do mojej dyspozycji i była bardzo pomocna pod każdym możliwym względem. Zawsze mogłam dzwonić i pytać ją o radę. Co jest bardzo ważne – SŁUCHAŁA, brała pod uwagę moje zdanie oraz nie proponowała mi oglądania mieszkań, które nie spełniały określonych przeze mnie warunków. Przy tym wszystkim jest niezwykle miłą, serdeczną osobą. Z całego serca polecam ją jako pośrednika, gdyż jej profesjonalne usługi pozwoliły mi nie tylko znaleźć odpowiednie dla mnie mieszkanie w krótkim czasie, ale i sprawiły, że proces ten był o wiele mniej stresujący.

Anna B.

Polecam usługi pośrednictwa Grodzkie Nieruchomości. Pani Beata jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, wkłada w nią wiele serca, widać, że ta praca jest jej pasją. Pani Beata szybko znalazła kupca na wystawioną do sprzedaży przeze mnie działkę. Znalazła dla mnie również w krótkim czasie inną działkę w miejscu, na którym najbardziej mi zależało. Otrzymałam również pomoc w wyprostowaniu spraw formalnych oraz w skompletowaniu całości niezbędnych dokumentów. Obie transakcje została przeprowadzone bardzo sprawnie i w krótkim czasie. Z czystym sumieniem polecam usługi pośrednictwa, które oferuje Pani Beata.

Agnieszka Z.

Dziękuję za pomoc przy sprzedaży nieruchomości w Krakowie, świetna  obsługa i fachowa wiedza w temacie. Pozdrawiam Panią Beatę, chętnie ponownie skorzystam z usług w razie potrzeby

Tomasz G.

Wykonanie INDYGO Studio © 2022 All Rights Reserved